fbpx

Карітас провів футбольний матч для неповносправних у Бурштині

Спорт 16:12, 17.06, 2016

Традиційно вже восьмий рік поспіль на Прикарпатті відбувся товариський футбольний матч для людей з обмеженими функціональними можливостями та вадами розумового розвитку.

Футбол об’єднав близько 80 осіб, серед яких діти та молодь з особливими потребами – набувачі Центру дозвілля та соціальної адаптації, що діє на базі БФ "Карітас Івано-Франківськ УГКЦ" та ГО "Довір’я" м. Бурштин, батьки, волонтери та приятелі.

Фізкультурно-оздоровча і спортивна діяльність є одним із шляхів залучення молоді з вадами розумового розвитку в активне соціальне життя та створення сприятливих умов для їх фізичної, психологічної і соціальної реабілітації. Усі хлопці і дівчата люблять заняття фізкультури, які волонтер Костюк Назар проводить двічі на тиждень на базі "Карітасу" в облаштованому спортивному та тренажерному залах. Особливо молодь полюбляє грати у футбол на свіжому повітрі. Дух змагання і позитивні емоції створюють психоемоційний комфорт людей з особливими потребами.

"Я дуже щаслива сьогодні, тому що можу грати в футбол за свою команду. Я люблю цю гру і знаю, що заняття спортом – це корисно для мене і для всіх людей. Грайте у футбол – і будете здоровими",  захоплююче розповідає учасниця змагань Надія Хробак.

Цього року футбольні змагання відбувались у гостях  футбольну команду "Карітасу" приймало місто Бурштин. Футбольний матч пройшов в теплій і дружній атмосфері, з рахунком 2:2 перемогла  дружба. Учасникам гри вручили почесні грамоти, нагородили кубками і футбольними м’ячами. Організація таких спортивних змагань, завжди яскрава подія в житті молоді, яка допомагає їм ближче познайомитися один з одним, знайти нових друзів і відчути підтримку оточуючих, повірити в себе і свої сили.

Захід відбувся в рамках проекту "Денний центр для людей з обмеженими можливостями".

 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: