fbpx

Карітас вчив соцпрацівників Тисмениці та Долини доглядати за важкохворими

Суспільство 17:20, 22.08, 2016

Карітас Івано-Франківськ у серпні продовжує навчати соціальних працівників територіальних центрів соціального обслуговування населення. Так, 9 та 12 серпня в Тисменицькому і Долинському територіальних центрах провели навчальні тренінги на тему "Режим харчування та дієтотерапія при різних захворюваннях. Способи подачі їжі лежачим хворим".

Під час тренінгу працівники Карітасу у доступному інтерактивному форматі вчили соціальних робітників, як покращити якість життя важкохворих людей.

Правильне харчування в житті кожної людини відіграє ключову роль, і саме воно є запорукою довголіття. Для хворої людини воно сприяє швидшому одужанню, а в критичних випадках – є необхідною умовою її життя  під час хвороби. Соціальні працівники отримали корисну інформацію про режим харчування, дієтологію та принципи лікувального харчування. Щоб закріпити теоретичні знання, учасники ділились на групи, кожна з яких працювала над завданням – визначити номер дієтичного стола, назвати рекомендовані та протипоказані продукти харчування при цьому захворюванні.

Не менш цікавим для учасників тренінгів було дізнатись і про різні способи подачі їжі лежачим хворим з використанням спеціального інвентаря.

"Ніколи не могла подумати, що є стільки практичних способів погодувати чи напоїти хворого. Це в декілька разів полегшує роботу будь-якого доглядальника", – поділилась враженнями Ольга Шахова, соціальний робітник територіального центру.

Заходи відбулися в рамках проектів "Паліативна допомога у Івано-Франківську" та "Сприяння у доступі до медичного обладнання для соціально незахищених верств населення" за фінансової підтримки доктора Володимира Шкільника.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: