fbpx

Карпатська дубовиця: зірки з Франківська висадили в закарпатській Лазещині дубову алею

Культура 17:58, 03.05, 2015

У високогір’ї українських Карпат разом із мешканцями села виконавці популярної музики з Прикарпаття висадили дві алеї молодих саджанців дубів, привезених з кожної області України.

До акції долучився Степан Гіга, Василь Мельникович, Оксана Романюк, Назар Павлів, Квітослава Гіга, Степан Гіга молодший та Василь Михайлович. Кожен із них висадив свого іменного дуба.

Зробив це також і артист-гуморист Ігор Іванків – організатор акції, очільник Карпатського мистецького фонду. Саме він у рідну Лазещину запросив своїх зіркових друзів.

Крім того, під час акції відбувся показовий виступ українського силача Назара Павліва, який закликав дітей до здорового способу життя, демонструючи складні вправи.

А гарний настрій мешканцям Лазещини не переставав створювати Василь Мельникович, коментуючи малюнки із зображенням гуцула-хулігана, які школярі готували напередодні. За участь у "Карпатській дубовиці" мешканці Лазещини отримали в подарунок подяки та книжки.

Мета акції "Карпатська дубовиця" – екологічно-просвітницька. Залишається тепер доглядати за алеями і, як жартували артисти, приїхати через сто років на це світле місце, аби спробувати обійняти кожному свого дуба.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: