fbpx

Карпати лікують: на Верховинщині відбувся 41 заїзд творчої реабілітації для учасників війни на Сході

Суспільство 10:59, 02.02, 2018

Заїзди творчої реабілітації у Бережниці для воїнів з усієї України проводить благодійний проект "Творча криївка". Тут заняття мистецтвом поєднують з оздоровчими процедурами, спілкуванням та перебуванням на природі.

Цього разу до "Творчої криївки" приїхало 12 бійців. Деякі з них після реабілітації знову повернулися на Схід. Вони відпочивали в Карпатах впродовж десяти днів.

Традиційно підтримала бійців та "Творчу криївку" і в цьому заїзді депутат Верховинської райради від фракції "ВОЛЯ" Ольга Соломійчук. Вона організувала для воїнів зустріч з молоддю у Верховинському молодіжному центрі.

"Молоді люди цікавилися, як там, на сході. Наші бійці намагаються всього не розказувати, вберегти від негативу. Однак мені здається, що краще б вони розказували більше. Адже часто на мирних територіях люди ніби живуть у віртуальній реальності", – розповідає Ольга Соломійчук. 

Також учасники заїзду відвідали і маєток Святого Миколая, що у селі Верхній Ясенів. Тут бійці насолоджувалися карпатськими краєвидами та каталися на конях. 

"Вони в захваті від Карпат, від людей, які приймають їх з відкритими обіймами. Що ніхто не чекає подяки за це. Намагаємося урізноманітнити їхню програму, наскільки це можливо. Хлопці ходять у музеї, відпочивають. Віталіна Маслова займається творчою реабілітацією бійців, а місцеві підприємці і звичайні люди  допомагають бійцям чим можуть", – каже Ольга Соломійчук.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: