fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Катастрофічна ситуація з мостом через Бистрицю Надвірнянську: два сільські голови з Прикарпаття звернулися до Порошенка

Катастрофічна ситуація з мостом через Бистрицю Надвірнянську: два сільські голови з Прикарпаття звернулися до Порошенка

Суспільство 08:55, 09.09, 2018

Звернення до Глави держави подали селищний голова Биткова та сільський голова Пнева Надвірнянського району.

У своєму зверненні голови Биткова Василь Вінтоняк та села Пнів Василь Гладиш описали катастрофічний стан мосту через річку Бистриця Надвірнянська на дорозі місцевого значення Битків-Білозорина.

“Наявні вибоїни на проїзній частині та пошкодження (тріщини, розриви) на з’єднувальних конструкціях мосту. Крім того, внаслідок зміни русла річки Бистриця Надвірнянська, значна частина опор мосту постійно піддається дії води і, як наслідок, опори пошкоджуються. На сьогодні уже кілька габіонів розірвані. Вказані пошкодження можуть нести загрозу виникнення дорожньо-транспортних пригод та настання нещасних випадків”, – зазначають голови громад.

Після проливних дощів, які пройшли в Надвірнянському районі  23-24 липня цього року, року рівень води у річці Бистриця Надвірнянська значно підвищився, в результаті чого обірвалася значна частини берега річки біля мосту. Внаслідок обриву бурхлива вода пішла повз опори мосту, що загрожує руйнуванням дороги вже далі за мостом і в подальшому призведе до руйнування самого мосту в цілому, йдеться у зверненні. 

Дана ситуація може призвести до катастрофічної ситуації, коли два населених пункти, а саме: частина села Пнів та повністю селище Битків Надвірнянського району Івано-Франківської області залишаться без транспортного сполучення з іншими населеними пунктами. Дорога, яка пролягає через вказаний міст, є єдиною транспортною артерією до інших населених пунктів Надвірнянського району, в т. ч. міста Надвірна, тому можливості об’їзду даного мосту іншою дорогою немає. Отже, в разі настання аварійної ситуації, руйнування вказаної вище дороги та мосту, проїзд буде неможливим”,  повідомляють Главу держави. 

Через міст здійснюється інтенсивний рух вантажного транспорту, і з кожним днем стан моста погіршується, зазначають голови. 

Зважаючи на ситуацію з руйнуванням мосту через річку Бистриця Надвірнянська на дорозі загального користування місцевого значення Битків-Білозорина, голови просять Президента вжити заходів щодо проведення ремонту мосту та робіт з укріплення берегів річки Бистриця Надвірнянська біля мосту.

Такі ж звернення пішли на адресу прем’єр-міністра України, в. о. голови Державного агентства автомобільних доріг України, голови Івано-Франківської ОДА, начальника Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області та голови Надвірнянської РДА.

Голови громад зазначили, що чекають відповіді та створення комісії, обстеження мосту та визначення об’єму робіт.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: