fbpx

Керівник представництва ПРООН в Україні занепокоївся екологічними проблемами Калуша

Суспільство 17:43, 15.12, 2015

Під час перебування на Прикарпатті та зустрічі з представниками обласної влади директор представництва Програми розвитку Організації Об'єднаних націй (ПРООН) в Україні Янтомас Хімстра поцікавився тим, яка допомога необхідна для подолання екологічних проблем у Калуші.

"Коли я півроку тому приїхав до України, мої колеги розповіли про ситуацію в місті Калуші. Помітив, що там існує велика проблема, – поділився з представниками ЗМІ Янтомас Хімстра. – Це має значення не лише для тих людей, які мешкають безпосередньо в Калуші, а й у сусідніх місцевостях, де протікають ріки, де є вода, аж до Чорного моря".
Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Басараб впродовж зустрічі наголосив на тому, що область потребує допомоги в експертному оцінюванні екологічної ситуації в Калуші, пошуку фірм з досвідом переробки розсолів, аналогічних тим, які є у Домбровському кар’єрі, а також у розробці заходів із залучення інвестицій для вирішення проблем, пише КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

Янтомас Хімстра попросив найближчим часом змоделювати ситуацію, яка може виникнути, якщо зволікати зі змінами у промисловій зоні на Калущині, аби продемонструвати це в країнах ЄС. 

Нагадаємо, на території Калійного заводу "Оріана" утворилося провалля розмірами 80х30 метрів. Відтоді фахівці ведуть дослідження цього місця.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: