fbpx

Керівник УМВС в області Микола Семенишин зустрівся з іноземними студентами Франківська

Суспільство 10:11, 12.11, 2014

Кількість вихідців з інших країн, які навчаються у вузах Івано-Франківська, з кожним роком зростає. Тож правоохоронці зі свого боку роблять усе, щоб їх перебування в нашому краї було безпечним. На зустрічі з ними побував начальник УМВС України в Івано-Франківській області полковник міліції Микола Семенишин.

Про це КУРСу повідомили в СЗГ УМВС в області. 

Цьогоріч студентів-іноземців відчутно побільшало у зв’язку з переведенням на навчання на Прикарпаття частини молодих людей з вищих навчальних закладів Донецька та Луганська. Таким чином, зокрема, практично вдвічі збільшилася наповненість факультету підготовки іноземних громадян в Івано-Франківському національному медичному університеті. 

Микола Семенишин заявив, що Івано-Франківщина на сьогодні є найспокійнішим регіоном в Україні з найнижчим рівнем злочинності. Він наголосив, що міліція краю працює задля того, щоб мешканці області та її гості відчували себе захищеними і убезпеченими.

Керівник УМВС в області звернувся до іноземних студентів з проханням і їм самим не вчиняти протизаконних дій та не провокувати зловмисників на скоєння злочинів щодо них. Правоохоронці у цьому контексті виділяють кілька пріоритетних напрямків роботи. Зокрема, йшлося про боротьбу з поширенням наркоманії, протидію злочинам у сфері моралі, нелегальному гральному бізнесу, виявлення та припинення злочинної діяльності осіб, які пропагують сепаратистські настрої.

Також керівник міліції Івано-Франківщини застеріг студентів від куріння в громадських місцях, зловживання алкоголем, наголосив на необхідності бути обережними, щоб не постраждати від кишенькових злодіїв та шахрайств з використанням банківських карток. Далі він відповів на декілька запитань, які цікавили присутніх.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: