fbpx

Керівнику ВО "Карпати" присвоять звання Почесного громадянина Івано-Франківська

Суспільство 16:17, 26.03, 2018

Генеральному директору ВО "Карпати" Втерковському Дмитру присвоять звання "Почесний громадянин міста Івано-Франківська".

Звання Почесного громадянина міста Івано-Франківська є найвищою міською відзнакою, інформує прес-служба Івано-Франківської міської ради.

Присвоєння звання "Почесний громадянин міста Івано-Франківська" здійснюється, як правило, напередодні Дня міста за поданням виконавчого комітету, міського голови, постійних депутатських комісій, депутатських фракцій (груп), трудових колективів підприємств, організацій (незалежно від форм власності), громадських об'єднань, партійних та профспілкових організацій, міських відділень наукових і творчих спілок, товариств, органів самоорганізації населення.

Присвоєння звання є визнанням виняткових заслуг особи перед громадою міста в соціально-економічному, науково-освітньому розвитку, за активну участь у справі відродження та примноження надбань національної культури, у національно-визвольній боротьбі за незалежність України, миротворчу, доброчинну діяльність, наукові і спортивні досягнення, забезпечення обороноздатності держави, зміцнення її безпеки та суверенітету, мужність і відвагу при врятуванні людей, матеріальних цінностей, ліквідації наслідків стихійного лиха. 

Почесний громадянин міста Івано-Франківська має право:

– безкоштовного проїзду в міському пасажирському транспорті (крім таксі) при пред'явленні посвідчення встановленого зразка;

– першочергове безкоштовне обслуговування в амбулаторно-поліклінічних закладах, госпіталізація і лікування в стаціонарах, які належать до комунальної власності територіальної громади міста;

– першочергового прийому посадовими особами міста, депутатами міської ради;

– почесної участі в міських урочистих заходах і вечорах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: