fbpx

Керівники облради перевірили, як освоюються кошти на Снятинщині

Політика 11:14, 20.02, 2016

Голова обласної ради Олександр Сич та перший заступник голови обласної ради Василь Гладій з робочою поїздкою побували у Снятинському районі. Спільно з головою Снятинської районної ради Іваном Угрином та першим заступником голови Снятинської РДА Богданом Свіщовським вони оглянули соціальні установи та поспілкувалися з територіальними громадами району.

Мета такого візиту – побачити, як освоюються кошти, які виділялися з обласного бюджету на соціальні об’єкти, та визначити пріоритетні проблеми району, повідомляє прес-служба обласної ради.

Під час перебування на Снятинщині керівники обласної ради оглянули дошкільні навчальні заклади в селах Зібранівка, Задубівці, Будилів, ознайомилися з процесом спорудження народного дому в селі Белелуя. Також побували в Снятинському психоневрологічному інтернаті, в якому оглянули відремонтовані приміщення та ознайомилися зі станом реконструкції каналізаційних інженерних мереж.

Керівники обласної ради спільно з районною владою також зустрілися з колективом Снятинської центральної районної лікарні.

"Ми хочемо знати, на що треба звернути увагу постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики, які проблеми ми можемо врахувати на черговій сесії, при розгляді питання пооб’єктного розподілу бюджету розвитку. Якщо ми не зможемо виділити достатньо коштів з обласного бюджету, ми маємо знати, які питання ставити перед державним бюджетом", – відзначив Олександр Сич.

Цього року Снятинську ЦРЛ включено до переліку об’єктів Державного фонду регіонального розвитку. Якщо цей об’єкт буде обрано для фінансування, лікарня отримає 3,5 мільйонів гривень. 10 відсотків цієї суми виділить районний бюджет. За ці кошти в закладі планують зробити перекриття, утеплення та заміну вікон. Разом з тим, оновлення потребує матеріально-технічна база закладу. На ці потреби кошти вишукуватимуть в обласному бюджеті.

Читайте також: Снятинських медиків звинувачують у недбальстві, що призвело до смерті людини

Мешканці Снятинщини називають районну лікарню "трупарнею". 

Після огляду соціальних об’єктів голова обласної ради Олександр Сич і перший заступник голови обласної ради Василь Гладій та керівники району зустрілися з міським головою Снятина Анатолієм Шумком та з членами виконкому. Обговорили можливості подальшого фінансування робіт із щодо подальшого впорядкування сміттєзвалища.

"Зараз ми працюємо над тим, аби даний об’єкт фінансувався з державного бюджету. Адже мова йде про 10 мільйонів, виділити такі кошти з обласного бюджету ми не зможемо. Ми будемо працювати в тому напрямку, аби включити цей об’єкт в перелік тих, які будуть фінансуватися з державних екологічних коштів. Для цього потрібне співфінансування. Тому ми будемо передбачати співфінансування на цей об’єкт", – запевнив Василь Гладій.

На завершення робочої поїздки керівники обласної ради та представники районної влади зустрілися з сільськими головами та представниками громадськості Снятинщини.

Підбиваючи підсумки робочої поїздки, очільник обласної ради Олександр Сич відзначив:

"Обласна рада намагається будувати свою роботу планомірно і систематично. Під час поїздки до Снятинського району ми хотіли побачити, як освоюються кошти, які виділяє обласна рада. Причому, зважаючи на наші обмежені можливості, ми не можемо великі проблеми вирішувати одномоментно. Але знаючи їх, можемо упродовж кількох років виділяти кошти на її вирішення. Так, до прикладу, у селі Будилові на реконструкцію дитячого садка обласна рада виділила близько мільйона гривень й робила це протягом чотирьох років. В кінці ми маємо прекрасне приміщення, яке зможе прийняти чотири групи дошкільнят. Друга важлива мета поїздки – побачити, як розвиваються проблеми в динаміці. Ми були в Снятинській центральній районній лікарні і бачимо, що якщо не знаходити можливості для  вирішення проблем, вони починають загострюватися. Сьогодні шукаємо кошти з районного, обласного, державного бюджетів для того, аби ця лікарня змогла повноцінно вирішувати ті завдання, які стоять перед нею. Маючи не теоретичне на папері, а реальне, практичне бачення проблем, зможемо ефективніше  їх вирішувати".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: