fbpx

Керівники Університету Короля Данила долучилися до #22PushupChallenge

Суспільство 07:18, 03.02, 2017

Проректори, декани, завідувачі кафедр і викладачі Університету Короля Данила прийняли естафету від телеведучих одного із обласних телеканалів і долучилися до флеш-мобу #22PushupChallenge, який проводять на підтримку ветеранів АТО, які мають посттравматичний синдром.

"Ми виконаємо естафету, провівши 22 віджимання, і передамо її нашим студентам, а також студентам та керівництву дружнього вищого навчального закладу, а саме Івано-Франківського національного медичного університету. Ми розуміємо, що наших бійців потрібно підтримувати, але також розуміємо, що одним віджиманням хлопцям не допоможеш. Тому після флешмобу ми запрошуємо усіх присутніх долучитися до спільної молитви за здоров’я тих воїнів, які сьогодні захищають нашу країну. А також просимо помолитися за душі тих людей, які віддали своє життя за незалежність нашої України", – розповів проректор з виховної роботи вузу Олег Андрухів.

Оскільки студенти розпочинають навчання лише з 6 лютого, то до флешмобу долучилися тільки науково-педагогічні працівники навчального закладу.

За словами проректора з наукової роботи Університету Олександра Острогляда, такий захід є надзвичайно потрібним, оскільки він символізує єдність людей з нашими воїнами.

"Ми не просто долучаємося до флешмобу. В Університеті Короля Данила діє юридична клініка, яка надає безкоштовну допомогу воїнам АТО. А сьогоднішньою акцією ми показуємо, що учасники бойових дій не будуть поза увагою суспільства".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: