fbpx

Керівництво області привітало прикарпатських аграріїв

Суспільство 17:33, 12.11, 2015

Вітаючи людей, які в сьогоднішніх непростих умовах є бійцями "на фронті продовольчої безпеки країни", директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Марія Савка зауважила: щороку працівники в аграрному секторі області виробляють продукції на суму в 5,6 мільярдів гривень.

Цьогоріч, за її словами, на Прикарпатті зібрали понад 480 тис. тонн ранніх зернових культур, що майже на 50 тис. тонн більше, ніж у минулому році. В окремих господарствах Городенківського, Рогатинського, Снятинського, Коломийського районів врожайність озимої пшениці складала понад 90 ц/га. А нині аграрії краю мають всі підстави сподіватися на добрий майбутній урожай. Основою для цього мають стати озимі зернові культури, яких на Івано-Франківщині посіяли на площі в 67 тис. га.
 
Незважаючи на комплекс проблем, господарники краю збільшили обсяги виробництва м'яса, молока, зробили все можливе для залучення в розвиток галузі нових інвестицій.
 

За такі професійні здобутки, а також значну допомогу учасникам АТО працівникам сільського господарства висловили вдячність представники влади – голова облдержадміністрації Олег Гончарук та перший заступник голови обласної ради Олександр Левицький, пише КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

"Хочу низько схилити голову перед вами за важку та відповідальну працю, – сказав очільник області. – Сподіваюся, що на результатах вашої роботи, які гідно виглядають на рівні держави, позитивно позначиться впорядкування дорожньої інфраструктури, залучення інвестицій, підтримка сільгоспвиробника. Це те, над чим сьогодні працюють в органах влади".

Напередодні свята працівники сільського господарства області отримали чимало відзнак, зокрема подяки Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка, медалі "За заслуги перед Прикарпаттям", грамоти переможців у різних номінаціях. Директору департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Марії Савці вручили подяку і грамоту Міністерства аграрної політики України.  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: