fbpx

Керівниця "Молодої Просвіти Прикарпаття" отримала премію Кабінету Міністрів України

Суспільство 09:19, 27.11, 2017

Наприкінці минулого тижня відбулося вручення престижної державної премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові держави. Однією з 20 переможців зі всієї України стала керівниця ГО “Молода Просвіта Прикарпаття” Євгенія Бардяк.

Євгенія Бардяк здобула перемогу в номінації "Правозахисна та політична діяльність, боротьба з корупцією, розвиток місцевого самоврядування та місцевої самоорганізації населення, вирішення питань житлово-комунального господарства".

Серед 265 заявок на цю номінацію претендувало загалом 46 осіб, двоє з яких стали призерами. Усього є 8 номінацій.

"Мені приємно бути у числі найбільш активних молодих людей, які своїми діями змінюють країну на краще крок за кроком, – ділиться Євгенія. – Такі премії не є самоціллю, але вони мотивують працювати ще більше, аби бути поміченими. Номінація, а тим паче перемога, означають, що наші справи видно і відчутно для інших".

Переважаючою кількістю голосів кандидатуру пані Бардяк підтримало компетентне журі під час голосування у прямому ефірі. Згодом відповідним розпорядженням Кабінету Міністрів України було затверджено список достойних претендентів. Серед переможців також є голова ГО "Платформа ініціатив Теплиця", що на Донеччині, та співзасновник відомого проекту "Veterano Pizza" та "Veterano Coffee".

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, виступаючи перед присутніми під час вручення дипломів і нагрудних знаків, зазначив: "Молодь може навчатися за кордоном, але головне повертатися на Батьківщину і розбудовувати її. Від нас усіх залежить її сьогодення і майбутнє. Впевнений, за десять років саме такі молоді лідери керуватимуть державою – із вашими цінностями та уявленнями про стратегію її розвитку".

Під час номінування у пропозиції було вказано досягнення і напрацювання Євгенії Бардяк протягом 2016 року в розвитку самоорганізації населення, зокрема, у сільській місцевості, інформаційно-просвітницькій роботі з прав людини, правозахисній діяльності у рамках коаліції "Справедливість заради миру на Донбасі".

Довідково. Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України вручають щороку. Подавати кандидатури молодих осіб віком до 35 років можуть органи місцевого самоврядування, громадські об’єдння та інші до 1 березня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: