fbpx

"Книга Добра": переможців художнього конкурсу нагородять путівками до Угорщини

Суспільство 13:29, 04.05, 2017

В Івано-Франківську розпочався другий етап міжнародного соціального проекту "Книга Добра".

"Книга Добра" – соціальний проект, що втілюється за підтримки міністерств закордонних справ України, Естонії та Угорщини. Його результатом має стати книга. До неї увійдуть три сотні оповідань, написаних звичайними українцями на основі реальних подій. Ці оповідання журі вже обрало на першому етапі конкурсу, тепер дітям пропонують намалювати ілюстрації до тексту. 

Малюнки, які стоворять діти, – це другий етап конкурсу, що його на Івано-Франківщині підтримує і реалізує благодійна організація "Чисті серцем". Відібрані малюнки-переможці використають як ілюстрації у виданні. 

"Винагорода переможцям другого етапу – 200 путівок на літній відпочинок в Угорщину!" – повідомила координатор Ірина Рабарська. 

Ознайомитися з творами і обрати тему для малюнку можна на офіційному сайті проекту "Книга Добра". Конкурс триває до 1 червня.

А потім книгу з малюнками надрукують у Таллінні на унікальному саморобному папері. Це буде вже друге видання такого формату з життя українців, яке можна буде прочитати у бібліотеках різних країн світу.

Малюнки можна надсилати на адресу: БО "БФ "Чисті Серцем", а/с "Книга добра", м. Київ, 01001 або на e-mail: knygadobra50@gmail.com

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: