fbpx

Книжка "Вклоняємось доземно українському солдату" розійдеться по школах і військових госпіталях

Суспільство 19:40, 26.05, 2015

Офіцери Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України передали близько двох десятків книжок “Вклоняємось доземно українському солдату” волонтерам.

Це унікальна збірка робіт військових журналістів, які виконували свої професійні обов'язки в зоні проведення антитерористичної операції. Видання побачило світ завдяки старанням центрального друкованого органу Міністерства оборони України газети “Народна армія”. Книга має кілька розділів, в яких розповідається про живих та загиблих героїв, списки нагороджених учасників АТО. А також листи та вірші, які прийшли на фронт від рідних та близьких наших бійців. 

"Це  надзвичайно цікава книга, – зазначила керівник волонтерського об'єднання "Книжкова сотня" Наталка Швагуляк. – Нам дуже не вистачає подібної літератури. Сподіваємось, що незабаром вийде нова книга, написана нашими військовими журналістами. І в ній буде ще більше історій про наших героїв".

Також волонтер висловила сподівання, що книжка отримає широку державну підтримку і буде надрукована значно більшим накладом. Адже, на її думку, подібна література має надсилатись разом з підручниками в усі навчальні заклади України. 

"З дозволу тимчасово виконуючого обов’язки начальника Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України підполковника Вадима Бакая ми передамо кілька екземплярів книги до шкільних бібліотек Львова,  продовжила Наталка Швагуляк.  З їх допомогою ми будемо виховувати молодих патріотів України. А інші книги підуть до рук поранених бійців, які зараз перебувають на лікуванні у військових медичних закладах міста Львова".

Нагадаємо, що "Книжкова сотня" вже рік піклується про те, щоб поранені в АТО бійці лікували не лише фізичні, але й душевні травми. Кількість безкоштовно наданих солдатам книг, журналів та газет вже іде до сотні тисяч. 

Підполковник Тарас Грень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: