fbpx

Колектив програми "Фольк-muzic" у пошуках автентичних мелодій завітав на Городенківщину

Суспільство 11:27, 03.09, 2014

На Городенківщину у рамках проекту "Фольк-muzic" завітала народна артистка України Оксана Пекун зі знімальною групою телеканалу "Перший національний".

Метою телевізійного проекту є пошук та відродження українського музичного етносу, автентичних мелодій та народних пісень різних регіонів України, повідомляє КУРС з посиланням на Івано-Франківську ОДА.
 

Тому і не дивно, що велику увагу творча команда звернула на хоровий колектив "Дивоцвіт" із села Рашків, відвідала мальовниче село Семенівку в пошуку нових талантів для своєї програми, а також побувала у селі Корнів.

Приємним сюрпризом для центральної районної бібліотеки стала зустріч із відомою співачкою, народною артистки України Оксаною Пекун. Директор бібліотеки Марія Підлеснюк провела екскурсію, познайомила гостю з інноваціями та успіхами у проектній діяльності книгозбірні. Отож наступного разу, коли пані Оксана приїде на Городенківщину зі зйомками чергової телепередачі, обов’язково в її проекті знайде місце і центральна районна бібліотека, запевнила гостя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: