fbpx

Коломия потрапила у неймовірно зворушливий відеоролик про Україну. ВІДЕО

Стиль життя 20:30, 16.01, 2016

Відеоролик під назвою "My Awesome Ukraine" створила молода команда, що займається виробництвом аудіо та відеозаписів в Україні та Польщі.

Як повідомляє "Дзеркало Коломиї", для відео використали кадри із життя українців: фото спортивних перемог, творчих виступів, антитерористичної операції та багато іншого. Матеріали для ролика зі всіх куточків України – Києва, Львова, Донецька, Коломиї, Івано-Франківська, Криму.

"Моя країна – це нескінченні простори прекрасних лісів, полів і долин. Моя країна – це тисячі світових досягнень архітектури, мистецтва та спорту. Моя країна – це волелюбні, скромні і терплячі люди, які шанують і продовжують вікові традиції. Моя країна – це будинок для безлічі різних національностей, і я радий, що ця земля об’єднала нас з вами. Моя країна, не зважаючи ні на що, простягається від берегів Криму через схід і на захід, і мої діти будуть знати це. Моя країна – це не просто місце на карті, це дух, зігріваючий навіть за тисячі кілометрів від дому. Моя країна в кожному з нас незалежно від поглядів і, якщо ти читаєш зараз ці рядки, знай, моя країна – це ти і я, моя країна – Україна", – розповіли у зверненні автори відео.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: