fbpx

Коломия увійде у 2016 рік понад 100-тисячною громадою, – Романюк

Суспільство 07:02, 10.06, 2015

Сільські ради сусідніх із Коломиєю сіл Шепарівці, Іванівці, Товмачика і Саджавки ухвалили рішення про добровільне входження до об'єднаної територіальної громади з центром у місті Коломия.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив депутат обласної ради коломиянин Юрій Романюк. Рішення сільські громади ухвалили вчора. 

“Рішеннями сільських рад Шепарівців, Іванівців, Товмачика (Коломийського району) і села Саджавки (Надвірнянського району) ухвалена добровільна позиція громад про входження в межі Коломийської територіальної громади! Радує, що це винятково добровільні самостійні рішення громад даних сіл, без будь-якого примусу, тиску чи адміністративного впливу. Абсолютно природнє бажання громадян наближатися до більш потужних центрів, а не у зворотному від центру напрямку. На черзі наступні суміжні з Коломиєю громади… Тепер треба узгоджувати спільні першочергові дії нового бюджетного 2016 року. Дороги від дальнього села до центру, освітлення вулиць села, транспортне сполучення, інтернетизація тощо… Коломия увійде у 2016 рік + 100-тисячною громадою!” – зазначив Романюк.

Нагадаємо, в області обговорюється план об’єднання громад в рамках адміністративної реформи. На позачерговій сесії рішення щодо плану об’єднання відклали майже на місяць. 

Як повідомляв КУРС, консультації в Мінрегіоні щодо об’єднання громад Івано-Франківщини відбулися кулуарно. Асоціація селищних та сільських рад області заявила, що дії Івано-Франківської ОДА та Офісу реформ ставлять під загрозу проведення децентралізації в області, порушують принцип добровільності об’єднання та створюють протестні настрої в самих громадах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: