fbpx

Коломияни добровільно здали зброю в міліцію

Суспільство 17:56, 27.04, 2015

Мешканці Коломийського району здали до міліції мисливські рушниці, одиниці нарізної зброї, газові пістолети, набої різного калібру і навіть гранату.

Усі небезпечні запаси, які протягом місячника добровільної здачі зброї (розпочався 1 квітня та триває до кінця місяця) коломияни принесли до міліції, направлені до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС в області. А оскільки люди добровільно здали зброю, боєприпаси, вибухові матеріали, що зберігалися ними незаконно, вони звільняються від кримінальної відповідальності, повідомляють в СЗГ УМВС в Івано-Франківській області.

Для отримання більш детальної інформації щодо добровільної здачі чи реєстрації зброї громадяни можуть звернутись у відділ дозвільної системи управління громадської безпеки УМВС України в Івано-Франківській області за телефонами (0342)790-315 або (0342)790-315.

Варто також пам’ятати, що незареєстрована зброя – це не тільки порушення закону, а й причина нещасних випадків, які можуть трапитися з порушниками та з їх неповнолітніми дітьми.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: