fbpx

Коломияни проігнорували громадські слухання щодо бюджету на 2019 рік

Економіка 19:03, 07.12, 2018

У Коломиї на громадські слухання щодо внесення пропозицій до бюджету міста на 2019 рік прийшло всього шість людей. Влада міста закликала коломиян активніше долучатися до формуванян бюджету.

Про цей йдеться на сторінці Коломийської міської ради у Фейсбуці.

Міський голова Ігор Слюзар та начальник фінансового управління Ганна Бакай розповіли про основні цифри нового бюджету Коломиї.

"Бюджетні слухання дуже важливі для того, щоб представники громади змогли напряму внести пропозиції, куди насамперед вони хотіли б спрямувати кошти з бюджету або поставити запитання про незрозуміле у плануванні витрат чи доходів Коломиї. Проте на слухання прийшло тільки 6 коломиян, з них переважно представники ЗМІ", – йдеться в повідомленні.

Решта присутніх – працівники відділів та управлінь міської ради, депутати, які якраз працюють над проектом бюджету Коломиї.

Тож у протокол внесли всього одну пропозицію від коломиян у майбутній бюджет – передбачити на 2019 рік будівництво громадської вбиральні. 

Презентаційні матеріали проекту бюджету Коломиї на 2019 рік розміщено на офіційному веб-сайті міської ради у розділі "Економіка"-"Бюджет" http://kolrada.gov.ua/ekonomika/bydget.php…

"Коломияни все ж мають можливість вносити свої пропозиції, звертатися до депутатів, адже бюджетна комісія продовжує працювати над новим фінансовим документом громади", – закликають мешканців міста у міськраді.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: