fbpx

Коломийські школярі найкреативніше малювали правила дорожнього руху

Суспільство 14:02, 28.04, 2015

В шкільних навчальних закладах області завершується дитячий конкурс малюнка з тематики безпеки дорожнього руху, який проводився в рамках Всеукраїнського конкурсу: "Молоде покоління – за безпечний дорожній рух".

Конкурс проводиться щорічно, тому став традиційним. Цього року на Прикарпатті найкраще проявили себе школярі Коломийщини. Вони найкреативніше підійшли до теми безпеки руху на дорогах, зі всією відповідальністю і серйозністю показали у своїх творчих роботах – малюнках, аплікаціях, сувенірах, – як потрібно поводитися на дорогах і які можуть бути наслідки безпечної дитячої поведінки. Про це повідомили КУРСу в УДАІ в Івано-Франківській області.

"Коли проглядаєш виконані роботи, є надія, що діти не тільки творчо опрацьовують тему і проявляють свої таланти, але й вміло і обережно поводяться на дорогах, адже говорити про поведінку не можна, якщо не знаєш Правил. Тож сподіваємося, що дитячі знання, набуті у школі, почуті від батьків, інспекторів дорожнього руху, будуть добрим прикладом для однолітків та слугуватимуть додатковим бонусом для профілактики аварійності", – повідомляють в ДАІ.

У конкурсі брали участь діти різних вікових категорій, починаючи від вихованців дитячого садочка і закінчуючи учнями старших класів та професійно-технічних училищ. Підсумки конкурсу буде підбито пізніше, а поки що збір робіт триває. Найкращі будуть надіслані до Департаменту ДАІ для оцінювання майстерності виконання, творчого підходу, розкриття теми та індивідуальних бачень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: