fbpx

Коломийський "УДАР" відмовляється реєструватися до міської ради за списком БПП "Солідарність"

Суспільство 23:09, 01.10, 2015

Вчора пізно ввечері, після того як місцева організації партії Блок Петра Порошенка "Солідарність" подала документи на реєстрацію своїх кандидатів у депутати Коломийської міськради, міську виборчу комісію відвідали представники місцевого УДАРу та заявили, що відмовляються від участі у виборах за списками БПП "Солідарність".

Своє рішення ударівці мотивували тим, що були порушені домовленості між УДАРом і БПП щодо розподілу між кандидатами виборчих округів та тим, що їх не запросили на другий етап конференції з висування кандидатів. Ті округи, які дісталися ударівцям, їх не влаштовують, тому вони не братимуть участі у виборах депутатів Коломийської міської ради.

"Ми занесли заяву у ТВК, ми хочемо, щоб ТВК цю заяву розглянула в процесі реєстрації списків "Солідарність". Хочемо щоб нас, цих 8 людей, не реєстрували, і головна вимога, щоб список "Солідарності" був визнаний нелегітимним, тому що, на нашу думку, він був прийнятий із порушенням", – прокоментував ОПОРІ ситуацію представник УДАРу Віктор Фітьо.

"Ніяких домовленостей на округи немає, є прагматичний підхід, і квот немає ніяких, якщо людина сильніша, звичайно, ми готові розглядати цю кандидатуру і надавати їй право балотуватись. Якщо людина слабша, як можемо цю людину ставити на округи? Це, я думаю, нелогічно. Ми ніяких домовленостей не порушували, ми готові були  розглядати будь-яких кандидатів від колишньої партії УДАР", – заявив Любомир Жупанський, голова Коломийської міської організації партії Блок Петра Порошенка "Солідарність".

Віктор Фітьо також повідомив ОПОРІ про те, що ніхто з восьми "ударівців" не давав згоди балотуватися кандидатом у депутати у тих округах, які зазначені в документах Блоку Петра Порошенка "Солідарність".

Якщо згадані представником УДАРу 8 осіб не давали згоди на балотування, то ТВК не має правових підстав для реєстрації їх кандидатами, оскільки частина 6 статті 41 Закону України "Про місцеві вибори" передбачає обов’язковість такого документу при поданні місцевою організацією партії заяви про реєстрацію кандидатів у депутати, зазначає координатор ОПОРИ в області Іван Маруняк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: