fbpx

Коломию відвідали понад 40 послів та 30 міністрів з цілого світу. ФОТО

Політика 17:50, 06.05, 2017

Сьогодні Коломию відвідала іноземна делегація – понад 40 Надзвичайних і Повноважних послів та 30 міністрів культури. Це представники понад 40 країн світу.

У Коломиї гості знайомилися з традиціями та історією міста. У рамках туру відвідали Музей писанки, Національний музей Гуцульщини і Покуття ім. Кобринського та Катедральний собор Преображення Господнього, повідомляє Дзеркало Коломиї.

Подорож іноземної делегації на Прикарпаття відбулася з нагоди 25-ї річниці заснування державного підприємства "Ге­неральна дирекція з обслуговування іноземних представництв".

У ці дні в Івано-Франківську відбувається Міжнародний мистецький фестиваль країн Карпатського регіону "Карпатський простір", до урочистого відкриття якого долучилися делегати.

"У Коломиї я вперше, як і, до речі, в Україні, оскільки призначений послом нещодавно. Готуючись до приїзду у вашу країну, довідався, що Україна в СРСР посідала за площею і населенням друге місце після Росії, що це здебільшого християнська країна. Індонезія ж – країна переважно мусульманська, це, як відомо, найбільша острівна країна в світі. Зазначу, що я теж сповідую іслам, проте поміркований, без зайвого радикалізму. Коломия на нас з дружиною Фелі справила приємне враження. Цікаві експозиції в Музеї писанки, в музеї Гуцульщини і Покуття, дуже гарний маєте собор Преображення Господнього, куди ми також заходили. Місто архітектурно привабливе, чисте, люди усміхнені. Щодо клімату, то вам також пощастило, сонце тут пражить не настільки нещадно, як у нас, в Індонезії. Бажаю мешканцям цього гарного містечка й надалі бути привітливими, щасливими господарями на своїй землі“, – сказав Юдді Кріснанді, Посол Республіки Індонезія. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: