fbpx

Колона "миротворців" РФ розділилась на дві. У першій бачили солдатів і техніку

Суспільство 16:09, 13.08, 2014

Колона російських "миротворців" біля Тули розділилася на дві частини. Перша частина, повністю "миротворча", йде на Ростов. Друга "миротворча" частина з дуже сумнівним вмістом, людьми і технікою пішла на Донецьк.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив екс-глава СБУ, колишній прем’єр, міністр оборони і секретар РНБО, генерал армії України Євген Марчук, передає Еспресо.TV.

"За моїми даними, колона російських миротворців біля Тули розділилася на дві частини. Друга частина за зовнішнім виглядом "миротворча", але з людьми і технікою пішла на Донецьк. Не виключаю, що ця частина спробує пройти через контрольовану Росією частину російсько-українського кордону. Антураж у них миротворчий, але вміст дуже сумнівний. В деяких люди бачили солдатів і військову техніку", – повідомив Марчук.

"Перша частина повністю "миротворча" йде на Ростов. Думаю, щось задумується. Недарма Путін з усією своєю силою і політичною командою сьогодні під'їхав ближче до місця подій, тобто до Криму, де очікується його якась сенсаційна заява. Думаю, для нашої влади все це відомо", – наголосив генерал армії України.

Нагадаємо, автоколона з вантажем гуманітарної допомоги вирушила у вівторок з Наро-Фомінська до південно-західного кордону Росії. В адміністрації Московської області повідомили, що "автоколона доставить жителям Східної України близько 2 тисяч тонн гуманітарних вантажів, зібраних москвичами і жителями Московської області".

Гуманітарну допомогу доставлять 280 "КАМАЗів". Серед відправлених вантажів – продовольство, у тому числі 400 тонн круп, 100 тонн цукру, 62 тонни дитячого харчування, 54 тонни медичного майна та ліків, 12 тисяч спальних мішків, 69 електростанцій різної потужності.

Прибуття вантажів до українського кордону очікувалось сьогодні в першій половині дня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: