fbpx

Коли найкраще купувати автомобіль: поради експертів

Економіка 21:34, 19.10, 2015

Питання сезонності в покупках і продажах як нових, так і підтриманих автомобілів завжди цікавило обидві сторони такої угоди. Продавці завжди хочуть вигідно продати автомобіль за завищеною ціною, а покупці завжди хочуть придбати автомобіль, який довго прослужить і буде коштувати недорого.

Якщо говорити про пори року, то як новий, так і вживаний автомобіль найвигідніше купувати взимку. До такого висновку дійшли більшість автомобільних експертів, передає finance.ua.

Багато хто відразу подумає про новорічні знижки, які пропонують своїм покупцям дилери автомобільних марок. Однак які ж знижки можуть запропонувати продавці старих автомобілів під Новий рік? Справа в тому, що під Новий рік активність покупців вживаних автомобілів падає, неначе люди впадають у зимову сплячку, інтерес до покупок автомобілів знижується, оскільки всі думають більше про новорічні подарунки. Погодьтеся, не кожен може собі дозволити новий автомобіль як подарунок.

Під Новий рік ви зможете виторгувати у продавців додаткову знижку або комплект зимової гуми і так далі. Крім того, як тільки пройде святкування Нового року, хоч новий автомобіль, хоч потриманий стане на рік старшим. А рік випуску – це один з головних чинників, які відразу ж знижують ціну автомобіля. Автомобіль стає старшим на один рік. Саме тому не лише дилери нових автомобілів, але і власники старих машин намагаються встигнути продати автомобіль до Нового року.

Також вигідним періодом для покупки автомобіля є січень – початок лютого, коли у більшості населення залишилося мало грошей після свят. Якщо ви не такий покупець і наперед чекали цього періоду, то вас чекатиме величезна пропозиція автомобілів, які до того ж вже стали на рік старшими, так що за них можна вимагати більш низьку ціну.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: