fbpx

Коли танцюють душею: у Франківську пройшов бал на візках. ФОТО

Суспільство 10:56, 14.11, 2015

12 листопада в Івано-Франківську відбувся III Мальтійський приятельський бал для людей з обмеженими фізичними можливостями. Організатор заходу – благодійна організація Мальтійська Служба Допомоги.

У нестримному вальсі кружляло 150 мальтійців з Івано-Франківська, Львова, Києва. Це був особливий бал, адже всі присутні мали можливість переконатись, що для справжнього танцю головне не вправність ніг, а чиста та відкрита душа, бажання танцювати та почуття, які вкладаються у кожнісінький рух. Люди з обмеженими фізичними можливостями дивували нас своєю майстерністю, граційністю та бажанням веселитись на повну, пише КУРС з посиланям на прес-службу Мальтійської служби.

По-справжньому величним зробив цей вечір муніципальний естрадно-симфонічний оркестр під керівництвом художнього керівника Валерія Івановича Чикириса. 

Кружляли у вальсових мелодіях до пізньої ночі, а на завершення нашого грандіозного дійства журі оголосило переможців кількох номінацій і вручило пам’ятні грамоти та подарунки. Було обрано даму у найкращій сукні – Сирова Христина з Івано-Франківська та даму з найкращою зачіскою – Марія Мисюк з Коломиї.

Після цієї номінації було проголошено Короля балу. Ним заслужено став Василь Петрунів, який одразу й став найгалантнішим кавалером. Королевою цьогорічного балу стала – Оксана Кузнєцова. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: