fbpx

Колишній депутат Івано-Франківської облради спростував закиди нардепа Лещенка

Політика 11:18, 14.10, 2015

Заступник голови ВО "Свобода", екс-нардеп і колишній депутат Івано-Франківської обласної ради Ігор Янків спростовує, що він є майстром спорту й інструктором зі стрільби.

Про це він сказав "Українській правді", коментуючи відповідну інформацію депутата від БПП Сергія Лещенка.

За даними Лещенка, обшук у Янківа та ще двох екс-депутатів від "Свободи" напередодні проводили у справі про розстріли на Майдані 20 лютого 2014 року: нібито журналіст BBC помітив постріл із вікна номеру в готелі "Україна", де проживав тоді Янків.

При цьому Лещенко зазначив, що, "за словами джерел, колишній депутат Янків є майстром спорту й інструктором зі стрільби".

"Хочу передати пану Лещенку інформацію… Я був у свій час кандидатом у майстри спорту з шахів. Більше 15 років я працюю на кафедрі Львівського державного університету фізичної культури і викладаю шахи",  сказав Янків і зазначив, що його випускниці здобували призи.

"Жодного відношення, – крім того, що наша кафедра називається "Стрільби та технічних видів спорту", – до стрільби я не маю",  запевнив представник "Свободи". Він уточнив, що, крім стрільби, на кафедрі є напрямок шахів, велоспорту, п’ятиборств.

"Я є там викладачем із шахів. Я був шахістом і тренером із шахів…"  наголосив Янків.

Що ж до обшуку, який провели за місцем його прописки у Львові, то Янків підтвердив, що – згідно з ухвалою суду – його проводили у справі щодо розстрілу людей на Майдані Незалежності у Києві 20 лютого 2014 року і підставою став сюжет BBC.

За словами Янківа, того ранку він був внизу, у фойє готелю "Україна", де організовував польовий шпиталь для поранених протестувальників, а не у своєму номері.

"Я був зі своїми побратимами внизу, організовували шпиталь і можливість транспортування поранених… Там було близько 10 депутатів-"свободівців",  сказав він.

Нагадаємо, 12 жовтня у помешканнях Олександра Сича та ще кількох "свободівців" відбулися обшуки. Олександр Сич заявив, що ці обшуки  психологічний тиск з боку влади на опозиційних політиків. 

Ігор Янків був депутатом Івано-Франківської обласної ради у 2010-2012 роках до обрання до парламенту. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: