fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Спорт
  • Команда франківської школи №10 представить західноукраїнський регіон на змаганнях з міні-футболу

Команда франківської школи №10 представить західноукраїнський регіон на змаганнях з міні-футболу

Спорт 08:41, 17.04, 2018

Ця шкільна команда виборола всі нагороди на міському, обласному і західноукраїнському рівнях.

Сьогодні на нараді в міського голови дітей привітав директор департаменту освіти Ігор Смаль та заступник міського голови Микола Вітенко.

"Команда 10-ї школи виграла всі можливі нагороди і в місті, і в області, і в західноукраїнському регіоні. Через кілька днів ця команда вирушає до Києва відстоювати честь західної України у змаганнях республіканського рівня", – повідомив Смаль.

Дітям вручили медалі, обласний та міський кубки, золотий м'яч найкращому бомбардиру, а також команда отримала кілька м'ячів для тренувань.

Зокрема, членами команди з мініфутболу є: Анатолій Бородайко, Вадим Івасюк, Андрій Храбатин, Максим Грабан, Адріан Рошко, Євген Сасан, Тимофій Бугай, Дмитро Гобляк, Мирослав Романюк, Святослав Шестак.

Микола Вітенко відзначив, що важливо, щоб діти мали де готуватися, і для цього в місті будуються спортивні майданчики.

"Ми повинні створювати умови, щоб ці дітки могли тренуватися. Приємно, що протягом останніх двох років на території міських шкіл побудували уже п'ять майданчиків з покриттям, на яких вони зможуть більш якісно тренуватися, – сказав Вітенко. – Я впевнений, що завдяки умовам, завдяки тому, що в нас є така талановита молодь, ми можемо у найближчому часі боротися за перші місця і давати гідний бій".

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: