fbpx

Команда франківських укропівців знову збільшилась

Політика 09:57, 03.02, 2018

В Івано-Франківську відбулись збори міського осередку партії "УКРОП". На засіданні обговорили ряд важливих питань. Зокрема, вступ у партію франківчан. Цього разу до команди "Українського об’єднання патріотів" вирішили приєднатись два десятки людей.

"Наша команда відтепер нараховує більш як сотню партійців. Ми не женемось за кількістю. УКРОПу важлива якість. Ми спілкуємося із людьми, запитуємо про причини вступу до нашої політсили. А потім спільно обговорюємо кандидатуру на зборах. Єдине застереження: ми не беремо у команду людей, які працювали у компартії чи "регіонах"", – каже голова міського осередку партії "УКРОП" Олег Головенський.

31-річна Ольга Ковальчук – молода мама. Жінка вирішили вступити у партію "УКРОП", бо хоче, аби її син жив у заможній та достойній країні.

"Мені імпонує проукраїнська позиція партії та її лідера Олександра Шевченка. А ще я знаю багато прикладів реальної роботи на місцях, яка здійснюється завдяки цій політичній силі. Тепер і я зможу долучитись до цього процесу. У великій політиці я не надто орієнтуюсь. Та знаю точно: треба починати зміни із власної вулиці, мікрорайону та міста", – каже партійка.

"Мені пощастило не раз побувати у "Буковелі". Кажу "пощастило", бо я пенсіонерка. А не всі люди поважного віку можуть собі дозволити не те що відпочити, а купити нормальні ліки та навіть їжу. Тому я хочу, аби нашою країною керували менеджери, які зробили у віддаленому карпатському селі такий успішний курорт",  ділиться Ганна Петрик.

Взяв участь у зборах і народний депутат України, член партії "УКРОП" Олександр Шевченко. Парламентар зазначив, що українці, які прагнуть змін, не повинні опускати руки. Заради кращого життя треба об’єднувати зусилля та важко працювати.

"Наш добробут так просто не впаде нам на голови. Для своєї країни треба важко працювати. Уже час змінити самі підходи до влади. Не тільки змінювати обличчя, обирати все тих же політиків, які просто сідають на так звані "грошові потоки" і продовжують нищити Україну. Наша політична сила – за нових достойних фахівців на всіх рівнях влади. Нині наша політична сила поповнилась достойними людьми. Укропівцями стали підприємці, лікарі, педагоги, пенсіонери. Спільними зусиллями нам усе під силу", – сказав Олександр Шевченко.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: