fbpx

Команда з Франківська запустила інтернет-путівник Карпатами

Суспільство 11:19, 12.06, 2015

Он-лайн сервіс поєднує власне путівник, календар подій та базу готелів на Івано-Франківщині, Львівщині та Закарпатті.

Карпати мають стати наймоднішим напрямком для подорожей цього літа. В цьому впевнені засновники Karpaty.ua – першого онлайн­-сервісу, що поєднує путівник, календар подій та базу готелів, допомагаючи мандрівникам спланувати найкращий маршрут подорожі та забронювати житло в Українських Карпатах швидко і просто, навіть якщо вони їдуть туди вперше.

"Ми поставили себе на місце користувача, який знає про Карпати тільки те, що це гори десь в Західній Україні. Спробували реалізувати максимально зручний сервіс для тих, хто ніколи не був в Карпатах", – говорить засновник проекту Микола Семеген.

Концепція Karpaty.ua відповідає світовим трендам у туризмі, за якими стару схему Sun­Sea­Sand (Сонце­Море­-Пісок) впевнено витісняє Landscape­Lore­Leisure (Пейзажі-­Традиції-­Дозвілля).

На відміну від більшості сайтів з єдиною функцією пошуку житла за назвами населених пунктів, Karpaty.ua дозволяють дізнатися про найбільш популярні райони Карпат, ознайомитись з календарем подій та забронювати готель чи приватну садибу поруч із обраними для відвідання цікавими місцями або у дати проведення фестивалів.

Ресурс також пропонує гід про екстремальному відпочинку, маршрути для пішохідного та велотуризму. Туристичні об’єкти підбираються залежно від пори року: влітку користувачеві запропонують збирання ягід під закарпатськими Квасами або прогулянку до тисячорічних дубів у Стужиці, а взимку – гірськолижний відпочинок на Пилипці або Красії.

Наповненням Karpaty.ua опікуються справжні експерти з відпочинку на території Західної України  описи історичних та природних пам’яток і туристичні маршрути складають досвідчені мандрівники, знімки природних принад роблять професійні фотографи, а підбором готелів та приватних садиб для бази житла займаються менеджери, які особисто відвідують усі обрані локації.

Проект Karpaty.ua належить команді Webmil з Івано-Франківська, інформує Inspired.

Ресурс був створений 5 років тому як каталог готелів та приватних домівок в горах і в травні цього року перезапустився як унікальна контент-­платформа для планування відпочинку та бронювання житла в Карпатах. У подальших планах розробників  запуск англійської та польської версій сайту та випуск мобільного додатку, що дозволить створювати та зберігати персональні туристичні маршрути.

Автори проекту мають на меті не тільки популяризувати відпочинок у Карпатах серед українців та туристів з Європи, а й підняти культуру туристичного бізнесу серед карпатських підприємців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: