fbpx

Комар, Куб та Brainstorm: в Івано-Франківську незабаром встановлять нові ковані фігури. ФОТО

Стиль життя 19:17, 29.03, 2018

В Івано-Франківську шукають місця для розміщення трьох кованих витворів мистецтва, що подаровані талановитими ковалями.

Фігуру "Куб" департамент архітектури пропонує встановити десь у міському парку чи поблизу озера. Адже концепція скульптури передбачає можливість навішування замків, які, як символи єдності, полюбляють чіпляти молодята. Проте одностайної згоди щодо місця розташування ще не дійшли.

"В основу самої фігури закладені зняті замочки з "Дерева щастя", а навколо них розміщений своєрідний каркас, на який можна навішувати нові. Це спільна робота молодих художників з Німеччини та України", – пояснив голова громадської організації "Свято ковалів" Сергій Полуботько.

Дві інші фігури – "Комар" та "Brainstorm" ("Вихор енергії") департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини пропонує встановити на вулиці Низовій, інформує прес-служба МВК.

Як пояснила заступник директора департаменту Світлана Лосюк, тим самим на цій вулиці вдасться сформувати своєрідне середовище для кованих скульптур.

"Такі пропозиції цілком логічні, адже навпроти скверу на площі Бастіону проходить саме Свято ковалів, там вже встановлено ковану карусель, на початку вулиці – ковану арку. Окрім того, є можливість розмістити камери відеоспостереження",  пояснила Світлана Лосюк.

Проте у департаменті архітектури зауважують, що наразі ці адреси – лише пропозиції. Всі запропоновані ділянки детально вивчаються та опрацьовуються. Після вивчення місця, технічних можливостей та візуальної складової території приступлять до розміщення нових мистецьких родзинок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: