fbpx

Комісія перевірила, як харчують дітей у Івано-Франківській гімназії № 2

Суспільство 10:56, 20.10, 2016

Комісія департаменту освіти та науки перевірила стан організації харчування учнів в Івано-Франківській гімназії № 2. Перевірку проведено відповідно до наказу Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради "Про вивчення питання Стан організації харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах міста Івано-Франківська".

Послуги з організації гарячого харчування у гімназії № 2 надає приватний підприємець Гаврилів Галина Володимирівна та наймані нею на роботу 2 працівники харчоблоку, пише КУРС з посиланням на департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

7% учнів 5-11 класів гіманазії харчуються за рахунок міського бюджету, інші за кошти батьків.

Комісія встановила, що у приміщенні харчоблоку не створено умов для окремого зберігання овочів та сипучих продуктів. Борошно, сіль знаходяться на підлозі без підтоварників. У шафі для зберігання продуктів харчування виявлено цукерки "Жуйчаки" з різними харчовими добавками у великій кількості. Не створені належні умови для зберігання хліба (відсутні отвори для вентиляції). Усе холодильне обладнання у робочому стані, однак його недостатньо для цієї потужності. Кухонний та столовий посуд у достатній кількості. Виявлені поодинокі надщерблені тарілки та горнятка. Порушене сусідство для зберігання розроблювального інвентаря для сирої та готової продукції (ножі для риби, хліба, масла). Працівники забезпечені спецодягом. Зберігання верхнього одягу персоналу та спецодягу не впорядковано. Медичний огляд усіма працівниками харчоблоку пройдений вчасно згідно з вимогами чинного законодавства.

Комісією виявлено невідповідність вагових норм виданих страв на користь дітей, питна вода зберігається у пластиковому посуді.
 
Також взято відбір зразків продукції на калорійність, на мікробіологічне дослідження, на якість термічної обробки та 10 змивів – на наявність санітарно-показової мікрофлори
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: