fbpx

Комісію з питань захисту прав учасників АТО очолила депутат, яка була проти її створення

Суспільство 13:07, 15.01, 2016

На засіданні третьої сесії Івано-Франківської обласної ради депутати затвердили створення постійної комісії обласної ради з питань захисту прав учасників і ветеранів антитерористичної операції на Сході України та їх сімей.

До складу комісії увійшли: від "Свободи" – Наталія  Чаплинська, від "Волі" – Андрій Марійчин, від УКРОПу – Василь Озорович, від "Батьківщини" – Дмитро Дякун, від "Солідарності" Роман Ткач, від “Самопомочі” – Сергій Коцюр.

На пропозицію Олександра Сича комісію очолила Наталія Чаплинська, секретар – Андрій Марійчин.

Таке призначення викликало обурення в депутата міської ради та учасника АТО Андріана Волгіна.

"На попередній сесії ви дали слово, коли виключили мікрофон. Так само останнім розглядали питання про зарплату, коли не було журналістів",  зазначив Волгін.

"Я б не хотів, щоб головою комісії стала Наталія Чаплинська. Після минулої сесії вона кричала на мене, що нам ця комісія не потрібна. А тепер вона буде головою", – додав депутат.

Читати також: Скандал на облраді: депутати відмовили учасникам АТО – окремої депутатської комісії у справах бійців не буде

Чаплинська пояснила, що підвищила на Волгіна голос, бо він начебто на неї накинувся з кулаками і вона вважає, що його поведінка була небезпечною.

Олександр Сич пояснив, що пропонує саме її кандидатуру через те, що жодну з комісій не очолюють жінки. Він пообіцяв "атошникам" без популізму вирішувати їхні проблеми і попросив їх дати списки людей, які увійдуть у комісії облради на громадських засадах, в тому числі і до новоствореної комісії.

За рішення в цілому проголосував 81 депутат.

Нагадаємо, на прохання волонтерів та учасників АТО заступник голови облради, очільниця фракції "ВОЛЯ" Ольга Галабала минулої сесії запропонувала створити в обласній раді окрему комісію щодо питань учасників АТО та волонтерів, а також включити до програми компенсацію бійцям витрат на проїзд до місць лікування і для участі у заходах в інших областях. Проте таку прозицію депутати облради не підтримали. Через що й виникла виникла суперечка між учасниками АТО та колишнім голову облради Скрипничуком. На засіданні комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики депутат від Партії «ВОЛЯ» Андрій Марійчин вкотре ініціював створення окремої комісії щодо питань учасників АТО та волонтерів. Депутати підтримали дану пропозицію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: