fbpx

Комунальники закидають центральні вулиці Івано-Франківська залишками снігу

Суспільство 17:05, 13.01, 2015

В Івано-Франківську аби сніг, раніше відгорнутий на узбіччя, швидше танув, комунальники розкидають його на проїжджу частину.

КУРС зафіксував, як таким методом комунальники борються із залишками снігу на одній із найбільш завантажених транспортом вулиці – Січових Стрільців.

Варто зазначити, що вдень при плюсовій температурі сніг тане, а от вночі, при мінусовій температурі, на його місці утворюється лід.

Сьогодні на апаратній нараді у МВК начальник комунального підприємства "Муніципальна інспекція з благоустрою" Степан Кукула заявив, що санітарний стан території міста приведений менш-більш до належного стану.

"Місто очищене від паперів, кульків, гілля. Але лишилася піщано-соляна суміш, яку використовували для посипання вулиць під час ожеледиці, і неочищені бровки від бруду", – повідомив Кукула.

Він пообіцяв, що найближчим часом місто повністю приберуть. Вочевидь, комунальники вирішили позбутися залишків снігу, створюючи небезпеку для руху транспортних засобів.

До речі, викидання снігу – це є забруднення проїзної частини дороги і, згідно зі ст. 139 Кодексу України про адміністративні порушення, на громадян накладається штраф в розмірі від 340 до 510 гривень, на посадових осіб – 510-680 гривень або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: