fbpx

Конгрес Українських Націоналістів підтримує на виборах до Верховної Ради Володимира Цвіля

Політика 17:37, 13.07, 2016

Партія Конгрес Українських Націоналістів підтримує кандидата у народні депутати по 85-му одномандатному виборчому округу, дипломата, письменника, громадського діяча Володимира Цвіля.

Про це повідомила 1 липня Президія Головного Проводу КУН.

Зокрема, Президія ухвалила офіційне рішення надати підтримку у народні депутати України Володимиру Цвілю.

Конгрес Українських Націоналістів підтримує на виборах до Верховної Ради Володимира Цвіля 1З Володимиром Івановичем КУН поєднує патріотизм, боротьбу за ідеї нації та віру у заможне, разом з тим незалежне, майбутнє України.

Історія співпраці Володимира Цвіля з КУН сягає 1990-их років, коли головою партії була перший лідер КУН Ярослава Стецько.

Володимир Цвіль своїм життям довів послідовність у поглядах та діях. Він ніколи не зраджував українських ідеалів, за які боролися та віддавали життя лідер ОУН Степан Бандера, головнокомандувач УПА Роман Шухевич та десятки тисяч українських борців, що поклали свої життя на вівтар Української Незалежності.

У 1992 році Володимир Цвіль керував робочою групою молодих політиків незалежної України щодо організації перепоховання Кардинала Йосипа Сліпого з Рима до Львова в Архикатедральному Соборі св. Юра.

У 1993 році став делегатом VI Всесвітнього конгресу вільних українців в Торонто (Канада).  

Медик, громадський діяч, письменник, дипломат, патріот. Нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня. Матеріально долучався до спорудження дорогого для українців комплексу – Історико-меморіального музею Степанові Бандері.

Під час проведення АТО в Україні Володимир  Цвіль надає матеріальну підтримку волонтерському руху щодо забезпечення Збройних Сил України, а також з організації лікування та протезування поранених в країнах Євросоюзу.

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: