fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Кооператив, який належить дружинам міського голови Коломиї і його заступника, розкопав тепломережі біля будинків коломиян

Кооператив, який належить дружинам міського голови Коломиї і його заступника, розкопав тепломережі біля будинків коломиян

Суспільство 11:17, 13.09, 2015

Між будинками №38 і №42 по вулиці Петлюри у Коломиї розкопали теплотрасу, прокладену між будинками. Демонтували бетонні плити, металеві труби. Після цих робіт між будинками утворилися ями. Людям доводиться їх обминати, а в дощову погоду ще й через багно перескакувати. А коли завершаться роботи і куди відправлять викопані будівельні матеріали, ніхто не повідомив.

"Дійшло до того, що викопували матеріали, впираючись аж у фундамент будинку. Нам пояснили, що це – ремонтні роботи, які проводить ремонтна бригада ЖЕКу. А думаємо, що тут, ймовірно, мали місце або крадіжка бетонних блоків і труб з теплотраси, або готується майданчик для якогось нового будівництва", – скаржаться мешканці вищезгаданих будинків.

До Коломийської міськради звернувся депутат Ігор Ільчишин, пише Дзеркало Коломиї.

"Повідомляємо, що теплотраса, яка проходить між будинками №38 і №42 по вул. Петлюри, та будівельні матеріали (бетонні плити, металеві труби) є приватною власністю. Відділом управління комунальним майном надано дозвіл ОК "Родоніт" на тимчасове користування міською територією для проведення земляних робіт з демонтажу будівельних матеріалів", – йдеться у відповіді на депутатський запит Ігоря Ільчишина.

У міськраді повідомили, що відновити зруйнований благоустрій зобов’язаний обслуговуючий кооператив "Родоніт".

Бетонні плити та металеві труби кооператив демонтував ще місяць тому, але не провів благоустрій території після розривів.

Облуговуючий кооператив "Родоніт" придбав котельню по вулиці Шипайла, 38а, якій належить теплотраса між будинками на Петлюри, у 2007 році за 280 тисяч гривень. В акті прийому-передачі державного комунального майна йдеться, що майно прийняв тоді приватний підприємець, а нині – перший заступник міського голови Тарас Яворський.

Це вже далеко не перша скарга мешканців Коломиї на керівництво кооперативу "Родоніт". 2011 року мешканці прилеглих до котельні будинків по вул. Шипайла неодноразово зверталися до міської ради, щоб та зобов’язала засновників "Родоніту" перекрити проходи на котельню. Часто це було місце, де бавилися діти й приходили на нічліг безпритульні. Приміщення було в аварійному стані, що могло спричинити нещасний випадок.

Зараз, згідно з витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, серед засновників ОК "Родоніт" є дружина міського голови Наталія Слюзар та дружина його першого заступника Тетяна Яворська.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: