fbpx

Корупціонера з Галича можуть призначити головним медиком Прикарпаття, – Галабала

Суспільство 14:02, 09.06, 2015

Головного лікаря Галицької районної лікарні, якого двічі звільняла районна рада, відкрито звинувачуючи в корупції, можуть призначити начальником департаменту охорони здоров'я ОДА.

Про це повідомила член Ради партії “ВОЛЯ” Ольга Галабала на своїй сторінці у Facebook:

“Ефект Матейка. В областях один за одним на посади повертаються найбільші корупціонери”, – написала політик.

Як повідомила Ольга Галабала, сьогодні на засіданні Комітету ВРУ по боротьбі з корупцією, яке було присвячене корупції в сфері охорони здоров’я, нардеп від “ВОЛІ” Юрій Дерев’янко запропонував доповнити рішення комітету пунктом про забезпечення люстраційних і антикорупційних перевірок при вирішенні кадрових питань Міністерства охорони здоров’я, а також звернувся до Міністра охорони здоров’я з проханням особисто перевірити питання призначення на посаду керівника департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Мирона Матейка. Депутатське звернення до міністра Олександа Квіташвілі Юрій Дерев’янко передав через його заступника Шафранського, що був присутній на засіданні Комітету.

“Мирон Матейко очолював Галицьку районну лікарню. Про корупцію Матейка серед громади Галича не говорив хіба лінивий. Є акти перевірки КРУ, і виявлено чисельні порушення. Галицька районна рада двічі звільняла Матейка, відкрито говорячи про його корупцію, але наші “некорумповані та доброчесні суди” повертали цього пана на посаду. Двом молодим і талановитим лікарям, які виступили проти головного лікаря, зненацька вручили повістки, і хлопці зараз воюють в АТО. В той час як після Революції гідності продовжується розкрадання. Активістці Євромайдану з Галича Аріні Сивак, яка відкрито виступила проти пана Матейка, постійно погрожували та залякували. Громада Галича провела не один пікет з вимогою звільнити Матейка”,  нагадує Ольга Галабала. 

За її інформацією, сьогодні Мирона Матейка хочуть призначити керівником департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА.

“Якщо це відбудеться  це можна вважати реваншем корупціонерів в області, з якої найбільше хлопців зараз воює в АТО. Це плювок в обличчя всім тим, хто стояв на Майдані. “ВОЛЯ” зробить все для того, щоб не допустити корупційного реваншу”,  запевняє Галабала.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: