fbpx

Кошти для дітей-сиріт: франківці долучилися до благодійного аукціону

Суспільство 12:03, 03.12, 2018

Днями у рамках "KidsFashion" відбувся благодійний аукціон "Краплинка серця". Укропівка Світлана Оришко та громадські активістки Тетяна Терсенова-Заводовська, Ольга Марчевська, Олена Дорошенко збирали кошти для вихованців Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

"Ми регулярно відвідуємо цей заклад. І не з чуток знаємо, що потрібно цим діткам. Ми часто приносимо їм теплий одяг, взуття, іграшки, смаколики. Системно допомагає діткам і Олександр Шевченко. Цього разу напередодні свята Миколая ми вирішили долучити до добрих справ франківчан. І надзвичайно приємно було спостерігати за тим, як вони пропонували немалі кошти за наші лоти", – каже Світлана Оришко.

Кошти для дітей-сиріт: франківці долучилися до благодійного аукціону 1

Загалом з аукціону продали більш як десять лотів. Це картини, книги, скі-пас на катання у туристичному комплексі "Буковель", набір крафтового хліба. Частина лотів, вишиті картини та аплікації – вироби самих вихованців центру.

"Ми з багатодітної сім’ї, нас п’ятеро. Знаємо, що завжди треба ділитися з іншими та бути милосердними. Тому вирішили взяти участь у аукціоні", – каже Вікторія Гайдей.

Кошти для дітей-сиріт: франківці долучилися до благодійного аукціону 3

Загалом на благодійному аукціоні "Краплинка серця" вдалось зібрали 8778 гривень.

"За вилучені кошти плануємо закупити матеріально-технічне обладнання для Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Дякуємо усім небайдужим людям", – зазначили організаторки.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: