fbpx

Косівська дитяча школа мистецтв відзначила 50-річчя

Суспільство 02:22, 24.11, 2015

З нагоди ювілею творчий колектив закладу, де навчається понад 300 дітей, привітали представники обласної та районної влади, священнослужителі.

За професіоналізм і відповідальну працю начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Володимир Федорак вручив директору школи, заслуженому працівнику культури України Тетяні Даниляк найвищу нагороду в області – медаль "За заслуги перед Прикарпаттям".

Урочистості продовжив святковий концерт за участю випускників  школи, родзинкою якого став виступ  відомого в нашій державі та за кордоном пісняра, композитора, народного артиста України Остапа Гавриша, теж випускника вищезгаданого закладу, пише КУРС з посиланням на Івано-Франківську ОДА.

Варто зауважити, що у Косівській дитячій школі мистецтв нині навчають гри на фортепіано, народних, струнно-духових інструментах, викладають образотворче мистецтво та хореографію. На базі закладу діють два музеї – музей народної творчості Михайла Струтинського та музей родини Малявських. У школі працює понад 40 педагогів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: