fbpx

Коцаба в суді заявив, що СБУ незаконно прослуховує багатьох прикарпатців

Суспільство 16:25, 06.04, 2015

Звинувачений у державній зраді та шпигунстві автор антимобілізаційного ролика Руслан Коцаба заявив на підготовчому судовому засіданні, що Україна повертається до сталінізму.

Руслан Коцаба, відомий симпатіями до сепаратистів і закликами до зриву мобілізації, заявив на суді, що разом з адвокатами доведе замовність порушеної проти нього справи. 

"Той тиждень, коли мене знайомили з матеріалами кримінальної справи, я з 9 до 6 години проводив в СБУ. Там у кожному кабінеті сидять люди у навушниках і прослуховують вас, багатьох тут присутніх прослуховують. Це повернення до сталінізму", – заявив Коцаба.

Він звернувся до суду з проханням зняти арешт з коштів, які, за його словами, належать не йому, а його матері. 

"Минулого року переді мною як членом люстраційної комісії цей склад суддів клявся, що суди будуть незалежними… Я вважаю, що слідчі у цій справі чинили посадові злочини", – звернувся до суду Коцаба і висловив сподівання, що суд буде чесним.

Коцаба також пояснив, що заявляв про відсутність на Донбасі російських військ, оскільки він їх не бачив, але сьогодні він цього однозначно стверджувати не може, оскільки "сидить в клітці". 

"Я вважаю, що коли в країні не введений військовий час, ніякої мобілізації бути не може. Це лише бажання кількох людей поділити гроші МВФ", – заявив підсудний. 

У відповідь на запитання одного з журналістів, чи змінив би він щось у своїх висловлюваннях, якби була така можливість, Коцаба відповів, що навряд. 

Наразі судді вийшли у нарадчу кімнату. 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: