fbpx

Кожен мешканець Закарпаття "курить" по 10 пачок цигарок на день, – Дерев'янко

Політика 19:49, 16.07, 2015

Сьогодні мешканці Закарпатської області "споживають" на кожного мешканця, включаючи дітей, близько 10 пачок цигарок на день.

Ознакою ефективності боротьби новопризначеного губернатора Геннадія Москаля з контрабандою буде те, що ця кількість стрімко зменшиться. Про це заявив член Ради партії "ВОЛЯ", народний депутат Юрій Дерев'янко в ефірі Першого національного телеканалу.

За його інформацією, фірма "Барва" начебто продає на території Закарпатської області в середньому такий величезний об'єм цигарок. 

"Якщо цей об'єм цигарок буде на тому самому рівні або збільшиться, то це означає, що Геннадій Москаль не справляється зі своїми обов'язками. Якщо цей об'єм буде різко падати, це означатиме, що контрабанда  буде зупинена", – вважає депутат. 

Дерев'янко також зазначив, що Геннадій Москаль, призначений губернатором Закарпаття, має всі шанси навести порядок в області, незважаючи на те, що цей регіон став не менш гарячою точкою, ніж схід України.

"Закарпаття сьогодні стало не менш гарячої точкою, ніж Луганська область, і це факт. І те, що бойового генерала, людину з досвідом Президент призначив сьогодні керівником обласної державної адміністрації, – це правильно", – заявив Дерев'янко.

Він зазначив, що Геннадій Москаль вже був губернатором Закарпаття. "Це людина, яка не боїться зброї, яка має вишкіл. У нього є всі шанси продемонструвати свою волю, волю президентську і навести порядок на Закарпатті",  вважає нардеп.

Дерев'янко переконаний, що сьогодні ефективний губернатор в тилу України  це не менш важливо, ніж губернатор на передовій.

"Президент, очевидно, розуміє загрози, і те рішення, яке він прийняв, що бойовий офіцер, генерал сьогодні має забезпечити стабільність і спокій по всьому західному регіону, це так само дуже важливо. Зараз ми потребуємо того, щоб не було ніякої контрреволюції, ніякого нападу зсередини країни",  додав парламентар.

Нагадаємо, 15 липня Президент Петро Порошенко призначив Геннадія Москаля губернатором Закарпаття. До цього Москаль очолював Луганську обласну військово-цивільну адміністрацію. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: