fbpx

Кожній сім'ї загиблого воїна буде надана додаткова квартира, – Аваков

Суспільство 14:58, 10.08, 2014

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розповів про обов'язки, які є в держави та кожного українця перед військовими.

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на "Фейсбук" Авакова. 

"Наш обов'язок – жити гідно у вільній країні, за яку зараз віддають життя українські солдати і офіцери на Донбасі. Сухий рядок з таблиці на столі. Загиблі. На жаль, таких рядків переді мною вже 46.

"Гулик Артур Ярославович, солдат 2-го резервного батальйону Нацгвардії, в/ч 3027. 1983 року народження. Львівська область. Не одружений. Батьків немає". У рядку сім'я – прочерк.

Перед ним є обов'язки. У мене борг – я знаю. Зроблю.

І у тебе є борг – перед ним, загиблим молодим хлопцем. Живи гідно у щасливій і вільній країні! – він за це загинув", – закликає Аваков.

Міністр відзначає, що МВС створює спеціальну службу турботи про сім'ї загиблих. "Гроші, освіта дітей, робота для рідних, тисяча інших життєвих проблем. Вважаю, що цим ми зобов'язані займатися. Кожне відомство – сім'ями своїх загиблих воїнів. Нашими пораненими та їхніми сім'ями. Так ми вирішили. Це буде правильно і теж чесно", – закликає він.

За словами Авакова, на державному рівні свторюється спецорган для учасників АТО.

"Забезпечення медичної і соціальної реабілітації хлопців – його головні завдання. Це правильно – так роблять в усіх цивілізованих країнах, що опинилися в схожій з нашою ситуації. І ми на Кабміні прийняли таке рішення", – констатує він.

Також, за словами міністра, кожній сім'ї загиблого воїна буде надана додаткова квартира. Це стосується усіх загиблих воїнів – і армійців, і прикордонників, і нацгвардійців, і міліціонерів, Таке рішення прийняв Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: