fbpx

Країни-учасниці "Карпатського простору" представлять національні мистецькі здобутки

Культура 16:32, 05.05, 2016

У рамках проведення на Прикарпатті Міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону "Карпатський простір" 6 травня в Івано-Франківському краєзнавчому музеї відбудеться показ низки фотовиставок країн-учасниць заходу.

Зокрема, представники Республіки Польща презентуватимуть роботи під назвою "Польща. Архітектура". Гості зі Словаччини представлять твори у фотовиставці "Від театрів до Дунаю", австрійці  "Віденський модерн "Порушена тиша перед бурею", грузини – "Вітаємо, Грузія!".

Художні доробки презентуватимуть також угорці виставкою робіт "Угорщина очима українських художників" та молдавани. Національне вбрання, елементи сільського побуту та мистецтва представлять жителям та гостям Івано-Франківщини представники Румунії, інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Окрім того, українська майстриня Лариса Пуханова проводитиме майстер-клас "Український скоропис".

Цього ж дня у Музеї мистецтв Прикарпаття відбудеться відкриття виставок "Народжені Карпатами" та "Мої Карпати".

6 травня країни-учасниці фестивалю матимуть змогу презентувати власний туристичний потенціал та взяти участь у засіданні "круглого столу" на тему "Європа Карпат. Український аспект".

Разом з тим, у відпочинковому комплексі "Люм’єр" відбудуться презентації національної кухні України, Румунії, Угорщини, Молдови.

Під час проведення фестивалю буде організовано показ документальних та художніх фільмів. Зокрема, глядачі зможуть переглянути український фільм "Зима у вогні: Боротьба України за свободу", чеський – "Пута", грузинський – "Моіра" та польський – "Валенса. Людина з надії".

Додамо, що офіційне відкриття "Карпатського простору" відбудеться 6 травня о 16 годині. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: