fbpx

"Краля" пшенична: у Тисменицькому районі в магазині виявили підозрілу горілку

Економіка 20:21, 18.10, 2016

Під час позапланової перевірки, яку Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області 12 жовтня провело в одному із магазинів Тисменицького району, було виявлено ряд суттєвих порушень правил торгівлі алкогольними напоями.

Позапланова перевірка відбулася на підставі звернення громадянина, який скаржився на порушення законодавства про захист прав споживачів одним із магазинів Тисменицького району, інформує прес-служба відомства.

У рамках зазначеного позапланового заходу здійснено контрольну закупку алкогольних напоїв. Факти, викладені у зверненні споживача, підтвердилися.

Зокрема, під час розрахунку підприємець не видав фізичній особі фіскального чека. Також було встановлено ряд порушень законодавства у сфері захисту прав споживачів. Наприклад, товар реалізовувався без необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про продукцію, пишуть Вікна.

За результатами перевірки до суб’єкта господарювання застосовано адміністративно-господарську санкцію та буде притягнуто до адміністративної відповідальності.

Разом з цим у реалізації виявлено 13 пляшок горілки "Краля, Люботин пшенична", яку реалізовували без наявності супровідних документів (накладних) та документів, що засвідчують якість та безпечність продукції.

Враховуючи зазначене, керівник управління захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Ярослав Лаврушко в телефонному режимі поінформував про виявлені порушення Тисменицьке ВП ГУНП та Головне управління ДФС в Івано-Франківській області.

За результатами позапланового заходу горілку "Краля, Люботин пшенична" знято з реалізації. Суб’єкт господарювання цей алкогольний напій добровільно надав для встановлення відповідності та законності виготовлення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: