fbpx

Крилос готується приймати Всеукраїнську Патріаршу прощу у серпні

Суспільство 20:11, 27.07, 2018

Стан готовності до проведення Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в с. Крилос Галицького району обговорили сьогодні на спільному виїзному засіданні оргкомітету Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Івано-Франківської ОДА.

Голова облдержадміністрації Олег Гончарук разом із Архієпископом і Митрополитом Івано-Франківським УГКЦ Володимиром Війтишиним поспілкувалися із керівниками відповідних структур щодо якості підготовки та проведення прощі, передає прес-служба ОДА.
"З кожним роком організація цього духовного заходу стає більш якісною. Цього року ми очікуємо і готові прийняти ще більше прочан, і я хочу запевнити, що на сьогодні проведено велику роботу щодо комфортних умов перебування та гарантування їхньої безпеки",  сказав Олег Гончарук.
В області здійснили комплекс заходів щодо належної організації руху автотранспорту, а також захисту людей. Провели необхідні санітарно-епідеміологічні заходи в с. Крилос, спрямовані на забезпечення належного санітарно-епідеміологічного стану. Виділили карети швидкої медичної допомоги для супроводу прочан, а також організували волонтерську медичну службу та ін.
Також зазначалося, що проща проводиться насамперед для людей, а тому слід врахувати усі моменти. Важливо також усунути недоліки, допущені в попередні роки, аби забезпечити цього року комфортне перебування гостей із усієї України.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: