fbpx

Крилос на 95% готовий до проведення Всеукраїнської прощі

Суспільство 10:50, 01.08, 2014

Голова облдержадміністрації Андрій Троценко провів робочу нараду щодо підготовки проведення Всеукраїнської прощі до Галицької чудотворної ікони Матері Божої в селі Крилос.

Андрій Тороценко оглянув територію проведення прощі, зокрема відведені місця для паркування автобусів та легкових автомобілів.

Голова облдержадміністрації ознайомився з оновленням експозиції в Музеї історії давнього Галича та реконструкцією кургану Галичина могила. В ході наради уточнено кількість наметових містечок, біотуалетів та сміттєбаків, які необхідно буде розмістити напередодні заходу.

"Ми вже завершили підготовку до Всеукраїнської прощі. Практично поставлені завдання виконані на 95%, залишилося декілька нюансів облаштування території навколо могили. Зараз ми можемо впевнено говорити, що проща відбудеться на достойному рівні, оскільки всі структури, які взяли участь у приготуваннях, доклали багато зусиль", – розповів Андрій Троценко.

Нагадаємо, що III Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої, покровительки Галицького краю, відбудеться у неділю, 3 серпня, у с. Крилос Галицького району. Проща пройде за участю Блаженішого Святослава, Глави УГКЦ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: