fbpx

"Лейбова гора" легендами оповита. ФОТО

Стиль життя 17:35, 09.11, 2015

Минули вже ті часи, коли відпочинкові комплекси будували аби де. Тепер кожну таку споруду мудрі люди зводять у місцях, де є щось унікальне та незабутнє, яке манитиме до себе знову і знову.

Саме таким місцем на Прикарпатті є "Лейбова гора" – готельно-ресторанний комплекс з найкращою у Західній Україні оглядовою панорамою та містичністю місця свого розташування.

Свою історію пагорб, де сьогодні знаходиться заклад, бере з часів Австро-Угорської імперії, а саме з 1855 року. Австрійський цісар Франц Йосиф подарував його Янушу Лейбі, який завдяки своїй кмітливості допоміг монарху виконати бажання його коханої дружини Елізабет – дістати із високої сливи спілі плоди.

"Лейбова гора" легендами оповита. ФОТО 1

Нині на території встановлений пам’ятник Янушу Лейбі, який славиться вже своєю унікальною легендою.

"Лейбова гора" легендами оповита. ФОТО 3

Тримає Лейба у своїй руці сливи, а драбиною, що є конструкцією пам’ятника, "повзе" хрущ. І сливи, і хрущ не прості, а – магічні.

"Лейбова гора" легендами оповита. ФОТО 5

Одна з місцевих цілительок-мольфарок намовила їх. І тепер того, хто потре сливки, – обов’язково очікує поповнення у сім’ї, а хто доторкнеться до жука – матиме успіх в усіх справах. Цікаво, що сливки таки працюють. В цьому вже переконалися кілька сімейних пар.

Пам’ятник козі Любці у бронзі – не омине увагою жоден гість Лейбової гори. Його можна із впевненістю вважати першим пам'ятником козі в Україні. Якщо задзвонити у дзвоник на шиї в кози-годувальниці, то усі ваші бажання обов’язково здійсняться.

"Лейбова гора" легендами оповита. ФОТО 7

Нещодавно до магічних місць додався ще і символічний пам'ятник "Два чоботи – пара", який також заговорений мольфарами на укріплення міцності стосунків закоханих та подружніх пар. Кажуть, що фото подружньої пари "на чоботах" додає міцності та надійності в їх подальшому подружньому житті. Відтак, закоханих вже ніщо і ніколи не розлучить.

"Лейбова гора" легендами оповита. ФОТО 9

Але як же без сучасних легенд? Гості "Лейбової гори" уже творять свої історії, які згодом претендуватимуть на статус легенд. Хтось кидає монетки у фонтан або залишає свої речі, щоб знову повернутись у місце, де відчуваєш легкість та спокій і де мрії здійснюються.

Мрійте разом з "Лейбовою горою": Івано-Франківська область, Богородчанський район, село Жураки, вулиця Гірська, 1 (27ий кілометр дороги Івано-Франківськ – Богородчани – Надвірна).

На правах реклами

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: