fbpx

"Лейбова гора" побувала на фестивалі баранини в Угорщині

Суспільство 10:42, 04.08, 2014

Колектив готельно-ресторанного комплексу "Лейбова гора" повернувся із кулінарного фестивалю баранини "Birkafőző Fesztivál 2014".

Щорічно фестиваль відбувається в угорському місті Карцаг. На декілька днів найвідоміші кухарі з Угорщини та інших країн світу з’їжджаються сюди, щоб помірятися своєю майстерністю, а також поділитися найновішими тенденціями в кулінарній справі. А ще готують і діляться секретами приготування традиційних страв регіону. Серед гостей "Birkafőző Fesztivál" – відомі політики, громадські діячі, діячі культури та мистецтва.

Побувати на цьогорічному святі отримали змогу і прикарпатці.

Протягом двох днів кухарі та персонал "Лейбової гори" брали участь в різноманітних майстер-класах від провідних світових фахівців ресторанної справи, зустрічалися із першими посадовими особами країни, смакували традиційну угорську кухню і відвідували історичні місця.

В рамках фестивалю пройшли і змагання кухарів з приготування найвідомішої страви країни – тушкованої баранини – гуляшу, який належить до культурної спадщини ЮНЕСКО. Його унікальність, як розповідають на "Лейбовій горі", ще й у тому, що готується з усієї тварини – в хід йдуть голова, ноги і навіть внутрішні органи. І все це – на відкритому вогні. У підсумку отримують надзвичайно м’яке і духмяне м'ясо. Втім, страва, як стверджують кухарі, доволі "важка" для шлунку. А тому її пропонують споживати із традиційною угорською горілкою – "палінкою", яка настоюється на 77 сортах вишень.

"Побувати на такому заході – унікальна можливість. Вразили масштаби і організація фестивалю. Усе було на найвищому рівні: і приготування страв, і зустрічі делегацій, і умови побуту. Ми не тільки бачили, як готується традиційний угорський гуляш, але й варили його самі. Також мали змогу поспілкуватися із колегами з різних країн світу і привезли з собою багато нових цікавих рецептів. Досвід, який отримали за ці декілька днів в Угорщині, – безцінний", – розповідає су-шеф "Лейбової гори" Віктор Тригуб'як.

Також в рамках проведення фестивалю баранини відбулося багато зустрічей та цікавих знайомств представників "Лейбової гори" з угорцями. Зокрема, нашу делегацію приймав мер міста Карцаг Добош Ласло, який розповів про їхнє містечко та сам фестиваль. Також відбулася зустріч із міністром аграрної політики республіки Угорщина Фозекошом Шандором.

Прикарпатці відзначають щирість і гостинність угорців. Кажуть, що українцям є чого вчитися у своїх сусідів і радять при нагоді кожному відвідати таке свято, перейнятися колоритом і духом країни із тисячолітніми традиціями кулінарної справи.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: