fbpx

"Лейбова гора" пропонує гостям цікаві дизайнерські рішення на їхні свята

Стиль життя 14:39, 08.05, 2015

Ви вже давно спланували своє весілля, підібрали кольори, одяг, сукню, автомобілі, місце святкування. Усе продумали до найменших деталей. Залишилось оформлення залу.

І тут вам на допомогу прийдуть дизайнери "Лейбової гори", які додадуть вашому сімейному святу довершеності. Адже готельно-ресторанний комплекс Лейбова гора – це не тільки місце неймовірного карпатського краєвиду, смачної українсько-угорської кухні, але й заклад, у якому поважають стиль та вишуканість.

"Наш дружній колектив завжди готовий прийти на допомогу нашим клієнтам. Ми не тільки смачно нагодуємо гостей, але й оформимо святковий зал, стіл, виїзну церемонію у кольоровому рішенні, яке обрали гості, доповнимо свято тонами, які зроблять його незаубтнім і довершеним",  говорить дизайнер "Лейбової гори" Марта Ільків.

Відтак, усі, хто вирішив відзначити день свого одруження чи якесь інше свято, мають унікальну можливість скористатися допомогою дизайнерів закладу і ще раз переконатися у тому, що "Лейбова гора"  місце, у якому здійснюються найзаповітніші мрії.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: