fbpx

Лідера Норильського повстання Євгена Грицяка нагородили ювілейною медаллю "25 років незалежності України"

Суспільство 16:19, 30.08, 2016

Подання на нагороду Євгена Грицяка медаллю підготував Український інститут національної пам'яті.

Євген Грицяк – багаторічний політв'язень ГУЛАГу, лідер Норильського повстання 1953 року, що стало першим масовим організованим спротивом таборовій системі, нещодавно відзначив 90-літній ювілей. 

Євген Степанович мешкає в селі Устя Снятинського району. Досі стежить за подіями в країні. Життєвий шлях та система цінностей цього чоловіка заслуговують окремого глибокого дослідження. Поки що є лише "Короткий запис спогадів" його авторства, фільм Михайла Ткачука "Загадка Норильського повстання" та численні інтерв'ю.

Читати також: "Народ має об'єднатися і сказати своє слово": прикарпатець Євген Грицяк, якого називають "українським Ганді", відзначає 90-річний ювілей

Церемонія нагородження відбулася під час урочистостей до Дня Незалежності у місті Снятин.

Нагадаємо, указ про відзнаку ювілейною медаллю "25 років незалежності України" підписав Президент України Петро Порошенко. 

Це нагорода "за значні особисті заслуги у становленні незалежної України, утвердженні її суверенітету та зміцненні міжнародного авторитету, вагомий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток, активну громадсько-політичну діяльність, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу".

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: