fbpx

Лікарі Івано-Франківська допомагають біженцям з Півдня та Сходу України

Здоров'я 12:54, 05.09, 2014

У приміщенні Народного дому "Просвіта" в Івано-Франківську працює регіональний штаб, який координує роботу з тимчасової реєстрації і тимчасового поселення осіб, працює там і медична служба.

Чергові медичні працівники надають тут першу медичну допомогу, а при необхідності направляють переселенців до потрібного лікувального закладу та роз’яснюють усі подальші схеми їхнього скерування.

"При безпосередньому зверненні до медичного закладу людині потрібно підійти до реєстратури, пред’явивши посвідчення біженця. Працівники реєстратури вводять дані нового пацієнта у журнал та допомагають написати заяву на ім’я головного лікаря тієї чи іншої поліклініки. Також при потребі пацієнта одразу ж відводять до вузького спеціаліста – терапевта, кардіолога, невропатолога на будь-яке необхідне обстеження, щоб допомогти  людині зорієнтуватися і зробити перші кроки в отриманні допомоги. Така робота є надзвичайно важлива, і люди, які опинилися в цей складний час у чужому місті, мають знати, що їм завжди підуть назустріч та допоможуть отримати якісні медичні послуги", – розповідає заступник головного лікаря міської поліклініки №2 з лікувальної роботи Любов Остапишин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: